Afet Sempozyumu Ön Başvuru Formu

Herkese merhaba!

20-21 Şubat 2021 tarihlerinde Zoom üzerinden gerçekleşecek olan MEDISEP Afet Sempozyumu'nun başvurularının açıldığını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ülkemiz ve dünyadan afet alanında uzman çeşitli katılımcıları ağırlayacağımız oturum ve çalıştaylarda afetleri tıbbi, sosyal, askeri, sosyolojik ve daha bir çok bakış açısından ele alacağız. Genel oturumların 3 tanesi İngilizce olacak olup sempozyum sonunda yeterli katılımı sağlayan kişiler (Oturumların 75%'i) sertifika almaya hak kazanacaktır. Ön başvuru için linkteki formu doldurmanız gerekmektedir.

Ketçap'ın Mutfağı

Herkese merhaba!

KETÇAP çekirdek ekibi olarak gelenekselleştirmek için adımlar attığımız tarif yarışmamız KETÇAP'ın Mutfağı'nın bu seneki başvurularını açıyoruz!

Aşağıdaki katılım formuna yapmaktan en keyif aldığınız, kendi yorumunuzu kattığınız ya da belki de kendiniz uydurup inanılmaz sonuçlar elde ettiğiniz tariflerinizi gönderin, biz de tarifinizi MEDIBlog'da yayınlayalım. Herkesin katılımına ve oylamasına açık olacak yarışmamızın kazananı MEDIzin'de yayınlanacak!

Tarifine güvenen herkesi KETÇAP'ın Mutfağı'na bekliyoruz!

Katılım için son tarih: 31 Aralık 2020 17.00

Her türlü sorunuz için

KETÇAP Çekirdek Ekibi adına,

Yaren KAYA

0554 553 31 41

Vişneli Brownie Workshop Başvuru

Herkese merhaba!

KETÇAP olarak 8 Aralık Dünya Brownie gününü bir workshop ile taçlandıralım dedik ve geçen yılın KETÇAP'ın Mutfağı kazananı "Vişneli Brownie" tarifini birlikte yapmak için hepinizi bekliyoruz! Sağlıklı iletişim kurabilmek amacıyla etkinliğimizi 15 kişi ile sınırlandırdık, bu yüzden 1 Aralık 2020 saat 17.00 itibariyle yanıtları kabul edilecek olan katılım formumuzu dolduran ilk 15 kişi etkinliğimize katılım sağlayabilecek. Takip edeceğimiz tarife ve gerekli malzemelere katılım formunun açıklamasındaki linkten ulaşabilirsiniz, sağlıklı günler dileriz! Etkinlik tarihi: 8 Aralık 2020 15.00

Formun doldurulabileceği tarihler: 1 Aralık 2020 17.00 - 5 Aralık 2020 12.00

Her türlü sorunuz için,

KETÇAP Koordinatörü

Yaren KAYA

0554 553 31 41

MIDE Çekirdek Ekibi Başvuruları

Herkese merhaba, MİDE (Mesleki İşaret Dili Eğitimi) katılım formuyla karşınızdayız!🥳👀 İşaret dilinin temellerini, doktorluk hayatınızda size yardımcı olacak terimleri öğrenmek istiyorsanız formumuzu doldurup bize katılabilirsiniz. Dersimiz hakkındaki detaylar formumuzda mevcuttur. Herhangi bir sorunuz olursa bana ulaşmaktan çekinmeyin.🦻🏻 MEDISEP’le kalın!

Kaan Ötken - MİDE Proje Koordinatörü

Telefon: 05543412640

Instagram: kaanotken_

Çekirdek Ekibi Başvuruları

Merhaba arkadaşlar! MEDISEP çekirdek takım başvurularını açmış bulunmaktayız. Tek bir form olması çekinmenize sebep olmasın, dilerseniz birden fazla çekirdek takıma başvurabilirsiniz. Başvuru hızınız veya zamanınızın değil başvurunuzun genel motivasyonu ve özeni dikkate alınacaktır, bu yüzden hızlı başvurmak adına acele etmeyin. Deadline: 9 Kasım 2020 Pazartesi saat 23.59 Genel anlamdaki çekirdek takım ve işleyişleri ya da aklınıza gelen her şey için her zaman ulaşabilirsiniz.

Begüm Keskin Değişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı 542 205 17 12

Ezgi Bağcı Temalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı 534 017 12 38

Selin Saydam Projelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı 537 551 95 18

MEDIzin Dergi 2. Sayı Editör Ekibi Başvuruları Açıldı!

Merhaba arkadaşlar, İlk sayısını Mayıs ayında yayınlamış olduğumuz MEDIzin dergimizin çalışmalarına hız kesmeden devam etmek istiyoruz! Yoğunlukla Ağustos-Eylül ayı içerisinde çalışmalarını yapacağımız ve Eylül-Ekim gibi çıkmasını planladığımız dergimizin planlamasına erken başlamak istiyoruz. Siz de dergimizin 2.sayısının editör ekibinde yer almak istiyorsanız bu formu 3 Haziran Çarşamba günü 23.59'a dek doldurmalısınız.