Esaretten Cesarete Kısa Film Yarışması

Esaretten Cesarete, toplumda sorun olan güncel konuların üniversite öğrencileri gözünden topluma aktarılmasını ve bir farkındalık yaratmayı amaçlayan ve bu sene yepyeni konusuyla 4.sünü düzenlediğimiz kısa film yarışmasıdır.

Her geçen yıl artan ilgiyle karşılaştığımız bu organizasyonda MEDISEP olarak ilk günden beri aktif görev almaktayız. Uluslararası Lions Kulüpleri Birliği MD118-U Federasyonu, Lions Eğitim ve Hizmet Vakfı, Ankara Anıttepe Leo kulübü ile işbirliği içerisinde yürüttüğümüz bu organizasyona bu sene TEMA Vakfı da dahil olmuştur.

Bu seneki konumuz: Doğaya ve Hayvanlara Yönelik Şiddetle Mücadele. Günümüzde çok büyük önem arz eden bu konuya değinerek hem bu alandaki var olan farkındalık hareketlerini güçlendirmek ve desteklemek, hem de farkında olmayan kesimin dikkatini çekerek bu önemli konuyu gündeme taşımak ve belki de hayatlara dokunmak Esaretten Cesarete ekibi olarak en büyük hedefimizdir. Esareten Cesarete ile ilgili detaylı bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.